Contactgegevens & openingsuren van alle gemeentelijke diensten


Alle gemeentelijke diensten zullen collectief gesloten zijn op:

  • Maandag 10 juni 2019 (Pinkstermaandag)
  • Donderdag 11 juli 2019 (Feest van de Vlaamse Gemeenschap)
  • Donderdag 15 augustus 2019 (O.L.V. Hemelvaart)
  • Vrijdag 16 augustus (dag na O.L.V. Hemelvaart)
  • Vrijdag 1 november 2019 (Allerheiligen)
  • Maandag 11 november 2019 (Wapenstilstand)
  • Vrijdag 15 november 2019 (Feest van de Dynastie)
  • Dindagnamiddag 24 december (kerstavond)
  • Woensdag 25 december 2019 (Kerstmis)
  • Donderdag 26 december 2019 (Tweede kerstdag)
  • Dinsdagnamiddag 31 december (oudejaarsavond)

Gemeentehuis


Alle werkdagen open van 8.30 tot 12 uur.
Woensdag ook van 16 tot 19.30 uur.

Contactgegevens diensten en medewerkers - klik hier

 Algemeen directeur

Jürgen De Mets
055 43 17 50
jurgen.demets@brakel.be

Gemeentehuis: eerste verdieping

 Financieel directeur

Ludo De Smet
055 43 17 51
ludo.desmet@brakel.be

Gemeentehuis: gelijkvloers

 Secretariaat

Danny Van Daele – administratief hoofdmedewerker
055 43 17 52
danny.vandaele@brakel.be

Tamara Verspeeten – stafmedewerker
055 43 17 54
tamara.Verspeeten
@brakel.be

Dany Blommaert – administratief medewerker
055 43 17 53
dany.blommaert@brakel.be

Gemeentehuis: eerste verdieping

 Financiële dienst

Lien Decock – financieel deskundige
055 75 57 70
lien.decock@brakel.be

Joris Bakkaus – administratief hoofdmedewerker
055 43 17 56
joris.bakkaus@brakel.be

Christiane Tkint – administratief medewerker
055 43 17 55
christiane.tkint@brakel.be

Gemeentehuis: gelijkvloers

 Burgerzaken

Geert Labiau – diensthoofd burgerzaken
055 43 17 62
geert.labiau@brakel.be

Hilde Vandecatsye – administratief medewerker bevolking
055 43 17 67
hilde.vandecatsye@brakel.be

Dirk Faingnaert – administratief medewerker bevolking
055 43 17 66
dirk.faingnaert@brakel.be

Debby De Pessemier – administratief medewerker burgerlijke stand
055 75 57 77
debby.depessemier@brakel.be

Peter Haegeman – administratief medewerker burgerlijke stand
055 43 17 65
peter.haegeman@brakel.be

Gemeentehuis: gelijkvloers

 Ruimtelijke Ordening en stedenbouw

Carin Grooten – stedenbouwkundige
055 43 17 58
stedenbouw@brakel.be

Koen De Meester – Stedenbouwkundige
055 43 17 61
koen.demeester@brakel.be

Sarah Van Muylem – GIS ambtenaar
055 75 57 79
sarah.vanmuylem@brakel.be

Christelle Demooi – administratief medewerker
055 43 17 58
christelle.demooi@brakel.be

Gemeentehuis: eerste verdieping

 Milieu

Sandy Casieris – milieuambtenaar
055 43 17 60
milieu@brakel.be

Jonathan Verspeeten – administratief medewerker
055 43 17 60
jonathan.verspeeten@brakel.be

Gemeentehuis: eerste verdieping

Openbare werken

Rut Vanderstraeten – diensthoofd / ingenieur
055 75 57 73
r
ut.vanderstraeten@brakel.be

Francis Deboeverie – diensthoofd ingenieur infrastructuur
055 43 17 57
francis.deboeverie@brakel.be

Sybille Coesens – administratief medewerker
055 43 17 59
sybille.coesens@brakel.be

Gemeentehuis: eerste verdieping

 Vrije tijd en communicatie

Eef Verdonck – diensthoofd, deskundige cultuur en communicatie
055 75 57 71
eef.verdonck@brakel.be

Gary De Nooze – administratief medewerker (toerisme, cultuur, informatie)
055 43 17 63
gary.denooze@brakel.be
toerisme@brakel.be

Kimberley Vanlierde – administratief medewerker (jeugd, middenstand, senioren, ontwikkelingssamenwerking)
055 43 17 64
kimberley.vanlierde@brakel.be
adviesraden@brakel.be

Toeristisch infokantoor: Marktplein 1, 9660 Brakel

Contact

Gemeentehuis
Marktplein 1
9660 Brakel

OCMW


Alle werkdagen open van 8.30 tot 11.30 uur.
In de namiddag enkel op afspraak.

Contactgegevens medewerkers - klik hier

 Adjunct Algemeen Directeur

Bianca De Staercke

   055 43 15 08 –    bianca.destaercke@brakel.be

 Financieel Directeur

Ludo De Smet

   055 43 15 01 –    ludo.desmet@brakel.be

 Secretariaat

Sofie Destercke – personeelsdienst, poetsdienst met dienstencheques

   055 43 15 09 –    sofie.destercke@brakel.be

Katrien De Langhe – administratief medewerker

   055 43 15 09 –    katrien.delanghe@brakel.be 

 Financiële dienst

Carine Pollez  – administratief medewerker

   055 43 15 02 –    carine.pollez@brakel.be

 Sociale dienst 

Elke Van Waeyenberge – maatschappelijk werkster

   055 43 15  05 –    elke.vanwaeyenberge@brakel.be

Hanne De Brakeleer – Maatschappelijk werkster

   055 43 15 04 –   hanne.debrakeleer@brakel.be

Vanessa Roosen – maatschappelijk werkster – LOI

   055 43 15 03 –    vanessa.roosen@brakel.be

Yoko Maes – maatschappelijk werkster

  055 43 15 07  –   yoko.maes@brakel.be

Contact

OCMW
Marktplein 26
9660 Brakel

Containerpark


  Openingsuren van april tot en met september

Dinsdag van 13 tot 16.30 uur.
Woensdag van 8.30 tot 12 uur en van 16 tot 19.30 uur.
Vrijdag van 8.30 tot 12 uur en van 13 tot 16.30 uur.
Zaterdag van 8.30 tot 12 uur en van 13 tot 16.30 uur.

  Openingsuren van oktober tot en met maart

Dinsdag van 13 tot 16.30 uur.
Woensdag van 8.30 tot 12 uur en van 13 tot 16.30 uur.
Vrijdag van 8.30 tot 12 uur en van 13 tot 16.30 uur.
Zaterdag van 8.30 tot 12 uur en van 13 tot 16.30 uur.

Je dient je minimum 15 minuten voor sluitingstijd aan te bieden aan de ingang van het containerpark.

Controleer ook eerst de speciale sluitingsdagen van het containerpark voor je langskomt: 

 

Bijzondere sluitingsdagen

  • Woensdag 3 juli 2019 - Kermis Nederbrakel
  • Woensdag 11 september 2019 - Kermis Nederbrakel
  • Vrijdag 1 november 2019 - Allerheiligen
  • Zaterdag 2 november 2019 - Allerzielen
  • Vrijdag 15 november 2019 - Feest van de Dynastie
  • Dinsdag 24 december 2019 - Kerstmis
  • Woensdag 25 december 2019 - Kerstmis
  • Dinsdag 31 december 2019

Contact

Containerpark
Industrielaan 5
9660 Brakel
 055 42 69 46
milieu@brakel.be

Toeristisch infokantoor


Alle werkdagen open van 8.30 tot 12 uur en van 13.30 tot 15.30 uur.
Woensdag van 8.30 tot 12 uur en van 16 tot 19.30 uur.
Gesloten op zaterdag en zondag.

Contact

Toeristisch infokantoor
Marktplein 1, 9660 Brakel

055 43 17 63
toerisme@brakel.be

Gemeentelijke sporthal De Rijdt


  Openingsuren:

  • van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 12 uur en van 13 tot 23 uur.
  • zaterdag van 9 tot 12 uur en van 13 tot 22 uur.
  • zondag gesloten.

Contact

Sporthal De Rijdt

Jagersstraat 64a
9660 Brakel

055 42 31 98
sportdienst@brakel.be

Gemeentelijke openbare bibliotheek


  Openingsuren:

  • dinsdag van 16 tot 20 uur.
  • woensdag van 10 tot 12 uur en van 13 tot 18 uur.
  • donderdag van 16 tot 20 uur.
  • zaterdag van 9 tot 12 uur.
  • zondag van 10 tot 12 uur.

Contact

Gemeentelijke bibliotheek
Tirse 1
9660 Brakel

  055 42 12 45
  bibliotheek@brakel.be

Kinderopvang


Op weekdagen: van 6.30 uur tot begin van de lessen - vanaf einde van de lessen tot 18.30 uur.
Tijdens de krokus-, lente-, zomer-, herfst- en kerstvakantie telkens van 7 tot 18 uur.

Vestigingsplaats Horebeke is gesloten tijden de kerstvakantie en van 1 tot 15 augustus.

Contact

Kinderopvang
Jagersstraat 64
9660 Brakel
055 42 84 53
kinderopvang@brakel.be

Gemeentelijk zwembad Poseidon


 Openingsuren buiten de schoolvakantie

 Maandag

12 tot 13 uur (middagzwemmen)

16 tot 17 uur (seniorenzwemmen)

19 tot 20.45 uur

 Dinsdag

12 tot 13 uur (middagzwemmen)

18 tot 20.45 uur

 Woensdag

14 tot 20.45 uur

 Donderdag

12 tot 13 uur (middagzwemmen)

16 tot 17 uur (seniorenzwemmen)

18 tot 19 uur (baantjeszwemmen)

19 tot 20.45 uur

 Vrijdag

12 tot 13 uur (middagzwemmen)

16 tot 20.45 uur

 Zaterdag

10 tot 11.45 uur

14 tot 17 uur

 Zondag

9 tot 11.45 uur

 Openingsuren tijdens de schoolvakanties

 Maandag tot en met vrijdag

14 tot 20.45 uur.

 Donderdag

13 tot 14 uur (seniorenzwemmen)

 Zaterdag

10 tot 11.45 uur en van 14 tot 17 uur.

 Zondag

9 tot 11.45 uur.

Sluitingsdagen

Zwembad Poseidon is gesloten op :

Pasen • Paasmaandag • 1 mei • 30 mei (Hemelvaart) • 31 mei • Pinksteren • Pinkstermaandag • 11 juli • 21 juli • 15 augustus • 1 november • 2 november • 11 november • 15 november • 24 december, kerstdag en 2de kerstdag • 31 december • 1 januari •  kermiswoensdagnamiddag (11 september)
Jaarlijkse sluiting: wegens groot onderhoud is het zwembad gesloten van 24 juni tot en met 7 juli.

Contact

Gemeentelijke zwembad Poseidon

Geraardbergsestraat 31
9660 Brakel

055 42 46 48
zwembad@brakel.be

Contact & openingsuren