Samenstelling gemeente- en OCMW-raad

Het Decreet over het lokaal Bestuur bepaalt dat de leden van de gemeenteraad de raad voor maatschappelijk welzijn vormen. De installatie van de gemeenteraadsleden houdt van rechtswege de installatie van leden van de raad voor maatschappelijk welzijn in. Daarnaast is de voorzitter van de gemeenteraad van rechtswege voorzitter van de raad voor maatschappelijk welzijn.

Andre Flamand (Open Vld)
Leinstraat 112
andreflamand9@gmail.com
telefoonnummer: 0475 42 45 49
Bart Morreels (Cd&V)
Knoopsweg 1c
bart.morreels@gmail.com
telefoonnummer: 0476 58 54 99
Saskia Schoutteten (Vooruit)
Ronsesestraat 13
saskia.schoutteten@gmail.com
telefoonnummer: 0475 79 78 31
Delphine Bogaert (Open Vld)
Kasteeldreef 3
Delphine_Bogaert@outlook.com
telefoonnummer: 0499 11 13 65
Marcel Saeytijdt (Open Vld)
Nederstenkouter 19
marcel.saeytijdt@gmail.com
telefoonnummer: 055 42 50 62
Johnny Roos (Open Vld)
Sint-Martensstraat 26 bus 202
roos.johnny@skynet.be
telefoonnummer: 0477 87 93 03
Hedwin De Clercq (Vooruit)
Leinstraat 78
declercq_hedwin@yahoo.com
telefoonnummer: 0477 33 46 61
Amber Coppens (Open Vld)
Stationsplein 1
amber.coppens9660@gmail.com
telefoonnummer: 0474 08 24 64
Andre Soetens (Cd&V)
Tamelbroekstraat 31
soetensandre@gmail.com
telefoonnummer: 0493 07 79 39
Sabine Burens (Open Vld)
Steenweg 44
burenss@gmail.com
telefoonnummer: 0477 13 61 03
Alexander De Croo (Open Vld)
Lepelstraat 45
contact@premier.fed.be
telefoonnummer: 02 501 02 11
Karen Vekeman (Open Vld)
Leinstraat 110
Karen_vekeman@hotmail.com
telefoonnummer: 0475 90 12 20
Lien Braeckman (Cd&V)
Neerstraat 26
info@boekhandelbraeckman.be
telefoonnummer: 055 42 26 24
Franky Bogaert (Vooruit)
Heksteelstraat 4
franky.bogaert2@telenet.be
telefoonnummer: 0495 26 67 61
Jan Haegeman (N-VA)
Langakkerstraat 3
jan.haegeman@n-va.be
telefoonnummer: 0477 51 19 14
Wesley Roos (Open Vld)
Meerbeekstraat 109
roos.lievens@gmail.com
telefoonnummer: 0474 90 48 40
Veronique Lenvain (Vlaams Belang)
Geraardsbergsestraat 79
veronique.lenvain@gmail.com
telefoonnummer: 0478 79 68 85

Pin It on Pinterest