Sportclubs Brakel


1) Sport Xtreme: Tom Premereur – 0472/02 07 27 –  tompremereur@yahoo.comwww.sportxtremebrakel.be

2) FC Zegelsem: Filip Platti – Geraardsebergsestraat 27 – 9660 Brakel – 0484/29 30 08 – filip.platti@telenet.bewww.jeugd-fczegelsem.bewww.facebook.com/ZegelsemFc

3) Euraudax: Danny Spitaels – Sint-Pieterswijk 2 – 9660 Brakel – 0474/56 91 94 – spitaed1@gmail.comwww.euraudax.be

4) TTC De Rijdt Brakel: Frank Den Herder – Suttermeers 7 – 9660 Brakel – 0486/79 77 40 – frank.den.herder@telenet.bewww.ttcderijdtbrakel.be

5) Olsa Brakel VZW: Johan Andries – Fayte 114 – 9660 Brakel – secretaris@olsabrakel.bewww.olsabrakel.be

6) Stoeterij Ter Kleye: Guy Manssens – Ronsesestraat 79 A B – 9660 Brakel – 055/42 29 67 – 0477/24 96 07 – guy.manssens@skynet.bewww.facebook.com/terkleyevzw

7) Vinkenmaatchappij De Bronvink: Norbert Donie – Ronsesestraat 133 – 9660 Brakel – 0474/56 09 15

8) Wielerclub Onder Ons Parike: Geert De Vos – Steenweg 60 – 9661 Parike – 0477/23 64 23 – info@woop.bewww.woop.be

9) SK Opbrakel: Marnic Ternoot – Leinstraat 56 – 9660 Brakel – 055/42 30 59 – jan.ternoot@telenet.be

10) L.R.V. Sint-Pieter Brakel: Marc D’Haeyer – Oorloge 18 – 9660 Brakel – 0475/36 75 79 – marc.dhaeyer@telenet.besintpieterbrakel@gmail.com

11) WTC Ter Linde : Pascal Micke – Poelstraat 20 – 9550 Herzele – 0473/99 31 11 – TerLinde_Brakel@hotmail.bewww.terlinde_brakel.be

12) WTC Vlaamse Ardennen: Bart Roos – Vierschaar 19 OC – 9660 Brakel – 0476/81 72 00 – bart.roos@skynet.bewww.wtcvlaamseardennen.be

13) Shoxx Dance Brakel: Célia Van Wymersch – 0474/65 22 06 – shoxxdanceclub@outlook.comvwcelia.wix.com/shoxxdanceclub

14) Hondenschool Me and my friend Brakel: Watermolenstraat 108 – 9660 Brakel – 0476/25 22 20 – meandmyfriend@telenet.bewww.meandmyfriend.be

15) Judoschool Kadan: Merel Carrijn – Smisstraat 63 – 9660 Brakel – 0495/88 42 20 – judokadan@gmail.comwww.judokadan.be

16) TC Brakel: Peter De Vos – 0494/53 38 54 – peter.de.vos6@telenet.bewww.tcbrakel.be

17) MVC De Sportvrienden: Kristof Ras – Kroonstraat 2A – 9660 Brakel – 0497/10 63 60 – kristof.ras@telenet.be

18) Schutters der Vlaamse Ardennen Brakel: André Flamand – Tamelbroekstraat 2 – 9660 Brakel – 0475/42 45 49 – 0478/20 66 54 – andreflamand@skynet.bewww.sva-opbrakel.be

19) Badmintonclub De Scheefsmijters: Guido De Ruyver – Kerkhofstraat 28 – 9660 Brakel – 0497/17 40 11

20) Joggingclub Brakel vzw: Peter De Smet – 0496/81 09 95 – peter.de.smet@bressers.bewww.joggingclubbrakel.be

21) FC Kruisstraat Brakel: Luc Michiels – Geraardsbergsestraat 51 – 9660 Brakel –  0473/73 03 28 – luc.michiels4@telenet.be

22) Everbeekse Wandeltochten vzw: Jean-Pierre Vercleyen – Maandagstraat 24 – 9660 Brakel – vercleyenjp@hotmail.comwww.everbeeksewandeltochten.club

23) Standaard Michelbeke: Claudine Van Bever – Kraaiestee 17 – 9660 Brakel – 0477/37 24 31 – claudinevanbever13@gmail.comwww.standaardmichelbeke.be

24) WTC Elst: Mario De Smet – 0477/65 43 89 – mario.de.smet6@telenet.bewww.wtc-elst.be

25) Yaware Brazilian Jiu-Jitsu & MMA Academy: Evert Deweer – 0475/66 95 17 – info@yaware.bewww.yaware.be

26) Volley Richa Michelbeke: Sonia Van Cauwenberghe – Meierij 82 – 9660 Brakel – 0496/94 03 79 – sokevc@pandora.bewww.volleyricha.be

27) MVC De Rijdtboys: Tom Engels – 0474/74 36 99 – engels.tom10@gmail.com

28) Badmintonclub Dadisin: Jimmy Steenhout – dadisin9660@yahoo.comwww.sites.google.com/site/dadisin

29) Badmintonclub De Wallabies: Franky De Sutter – Warande 8 – 9660 Brakel – 0473/59 66 03 – franky.de.sutter@telenet.bewww.wallabiesbrakel.be

30) SV Everbeek: Bert Bagué – 0495/48 53 18 – bertbague@hotmail.com

31) WTC De Pedaalvrienden: Davy De Temmerman – 0476/59 30 41 – davy.de.temmerman@telenet.bewww.bloggen.be/wtcdepedaalvrienden

32) Happy Dance Brakel: Roland Van Caelenberg – 02/411 79 11 – info@happydance.bewww.happydance.be

33) ’t Danskliekske Brakel – Jozef Tack – 0474/99 03 98 – info@danskliekske.be

34) Minivoetbal Kern Zwalm-Brakel: Sven Ponnet – 0477/96 87 38 – svenponnet@hotmail.comwww.kernzwalm-brakel.be

35) Gezinssport Nederbrakel: Betty Vander Donckt – Molenhoekstraat 69 – 9660 Brakel – 055/42 65 75 – betty.vanderdonckt@skynet.be

36) W.S.C. Jong & Moedig Brakel: Erik Van der Linden – Nederstenkouter 4 – 9660 Brakel – 0486/45 52 63 – Erik.Van.der.Linden1@telenet.be

37) OKRA-Sport Brakel: Vic Beetens – Valkenstraat 31 – 9660 Brakel – 055/42 19 58 – vic.beetens@skynet.bewww.okra.be/middenvlaanderen

38) Koninklijke Wielerclub De Zwalmridders Opbrakel vzw : Freddy Maes – Edg. Tinelstraat 12 – 9660 Brakel – 0496/93 36 99 – freddy.maes1@telenet.be

39) Duivenmaatschappij Eendracht & Vooruitgang: Luc Goesseye – 0498/81 12 36 – luc.goesseye@telenet.be

40) WTC Evervrienden: Luc Cauchie – Kroonstraat 34 – 9660 Brakel – 055/42 65 36 – info@evervrienden.bewww.evervrienden.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ik woon in Brakel Sport Sportclubs Brakel