Lessenreeksen sporthal ‘de Rijdt’


Najaar 2020


Data lessenreeksen VOLWASSENEN + G-SPORT najaar 2020 (klik hier)

VOLWASSENEN

  • BBB-Fitness (vanaf 16 jaar):
    • Lesgever: Lisa Martens
      • woensdag van 20u45 – 21u45
      • Locatie: polyvalente zaal
        • data:
          • september: 30
          • oktober: 7, 14, 21, 28
          • november: 18, 25
          • december: 2, 9, 16

G-SPORT

  • G-omnisport (volwassenen):
    • Lesgever: Lena Groenweghe
      • Dinsdag van 16u30 – 17u30
      • Locatie: 1/3 sportzaal C
        • data:
          • september: 29
          • oktober: 13, 27
          • november: 10, 24
          • december: 8

 

 

 

Data lessenreeksen JEUGD najaar 2020 (klik hier)
  • Kleuterturnen (3-5 jaar):
    • Lesgevers: Kelly Van Twembeke en Darlien Van Wittenberghe
      • zaterdag van 9u30 – 10u30 (3 jaar)
      • zaterdag van 10u30 – 11u30 (4-5 jaar)
      • Locatie: 1/3 sportzaal C
        • data:
          • september: 26
          • oktober: 10, 17, 24, 31
          • november: 14, 21, 28
          • december: 12, 19
  • Turnen (6-12 jaar):
    • Lesgever: Annegeertje Van den Bossche en Lore De Clercq
      • zaterdag van 11u30 – 12u30
      • Locatie: 1/3 sportzaal C
        • data:
          • september: 26
          • oktober: 10, 17, 24, 31
          • november: 14, 21, 28
          • december: 12, 19
  • Multimove (4-8 jaar):
    • Lesgever: Elias Denijs en Senne Speliers
      • maandag van 17u30 – 18u30 (4-6 jaar)
      • maandag van 18u30 – 19u30 (6-8 jaar)
      • Locatie: 2/3 sportzaal BC
        • data:
          • september: 28
          • oktober: 5, 12, 19, 26
          • november: 9, 16, 23, 30
          • december: 7
  • Muurklimmen (vanaf 7 jaar):
    • Lesgever: Glenn Gekiere
      • maandag van 17u – 18u (gevorderden)
      • Locatie: klimmuur
        • data:
          • september: 28
          • oktober: 5, 12, 19, 26
          • november: 9, 16, 23, 30
          • december: 7
      • donderdag van 17u – 18u (beginners)
      • donderdag van 18u – 19u (experts)
      • Locatie: klimmuur
        • data:
          • september: /
          • oktober: 1, 8, 15, 22, 29
          • november: 12, 19, 26
          • december: 3, 10
  • Atletiek (5-12 jaar):
    • Lesgever: Darlien Van Wittenberghe
      • woensdag van 16u – 17u (5-7 jaar)
      • woensdag van 17u – 18u (8-10 jaar)
      • woensdag van 18u – 19u (11-14 jaar)
      • Locatie: 1/3 sportzaal C
        • data:
          • september: 30
          • oktober: 7, 14, 21, 28
          • november: 18, 25
          • december: 2, 9, 16
  • Kinderyoga (5-10 jaar):
    • Lesgever: Katrien Vidts
      • woensdag van 16u – 17u
      • Locatie: vergaderzaal
        • data:
          • september: 30
          • oktober: 7, 14, 21
          • november: 18, 25
          • december: 2, 9
Data lessenreeksen SPINNING najaar 2020 (klik hier)

SPINNING

REEKS 2: Spinning van 20u00 – 21u00 (beginners & gevorderden)

Reeks 2 (2020): maandag

  • September: 7, 14, 21, 28
  • Oktober: 5, 12, 19, 26
  • November: 9, 16, 23, 30

Reeks 2 (2020): woensdag

  • September: 2, 9, 23, 30
  • Oktober: 7, 14, 21, 28
  • November: 18, 25
  • December: 2

 

 REEKS 3: Spinning van 19u45 – 20u45 (beginners) en/of van 20u45 – 21u45 (gevorderden)

Reeks 3 (2020-2021): maandag

  • December: 7, 14
  • Januari: 4, 11, 18, 25
  • Februari: 1, 8, 22
  • Maart: 1, 8

Reeks 3 (2020-2021): woensdag

  • December: 9, 16
  • Januari: 6, 13, 20, 27
  • Februari: 3, 10, 24
  • Maart: 3, 10

 

Volwassenen


Jeugd


Spinning


Sportdienst Brakel

Sporthal De Rijdt

Jagersstraat 64a
9660 Brakel

sportdienst@brakel.be
055 42 31 98

Ik woon in Brakel Sport Lessenreeksen