Middenstandsraad

De middenstandsraad is een advies – en overlegraad die de belangen van handel en diensten in Brakel behartigt.

Deze raad adviseert en ondersteunt het bestuur bij de totstandkoming van het middenstandsbeleid.

Algemene vergadering middenstandsraad

Voorzitter

Accountantskantoor: Hans Van den Daele, h.vandendaele@accvdd.be

Ondervoorzitter

Adm. dienstverlening: Annemie D’Haeyer, annemie.dhaeyer@gmail.com

Secretaris

Juridisch adviesverlening: Leen De Langhe, leendelanghe.ldl@gmail.com

Secretaris / PR

Grafisch atelier: Frank Surdiacourt, frank@surdiacourt.be

Penningmeester

Afgevaardigde Unizo: Peter De Baets, peter.debaets@telenet.be

Leden

Domocura: Katty Carion – Katty@domocura.be

VDK bank: Veronique Clara – veroniqueclara@skynet.be

Apotheek: Leni De Bremme – apotheekdebremme@hotmail.com

Apotheek: Ronny De Bremme – annelievens@hotmail.com

Delicatessenzaak ‘t Schotelken: Jurgen De Couvreur – jurgen.de.couvreur@telenet.be

Afgevaardigde Crelan Brakel: Jens De Cubber – jens.decubber@crelan.be

Apotheek De Groote: Marnix De Groote, marnix.de.groote@telenet.be

Elektrozaak: Filip De Temmerman –  fiilp.detemmerman@telenet.be

BNP Paribas Fortis, tuur.gentbrugge@bnpparibasfortis.com

Kinder- en jeugdschoenen Gabrielle: Sandy Goditiabois – sandy@kinderschoenengabrielle.be

Tuinarchitect: Andre Goemaere – info@viridis.be

Doe het zelf Selfiks; Wouter Ottoy – wouter@menobrakel.be

ING Brakel: Dieter Roos – dieter.roos@ing.com

Lignum Interior: Hilde Van den Berghe – info@lignum-interior.be

Juwelier: Wim Van Den Bossche –  juwelier.vandenbossche@skynet.be

Immo Gowy: Karel Wijnsberghe, info@immo-gowy.be

Café t’ Amusement, Tom Vandecandelaere – rita.pessemier@telenet.be

CVR Trans: Christophe Vranckx – cvr-trans@hotmail.be

AD Delhaize: Maarten Wauman – Boekhouding@adbrakel.be 

Schepen belast met Middenstand

Peter Vanderstuyf, 0476 97 06 75, peter.vanderstuyf@telenet.be

Gemeentelijk medewerker

Kimberley Vanlierde, Marktplein 1, 9660 Brakel: 055 43 17 64, adviesraden@brakel.be

Menu

Contact en openingsuren

Dienst vrije tijd en communicatie
Marktplein 1
9660 Brakel
Toeristisch infokantoor

055 43 17 64
gary.denooze@brakel.be

Openingsuren

Momenteel gesloten voor publiekOpnieuw open op donderdag 17 juni 2021 van 8.30 tot 12.00 uur


Meer openingsuren

Pin It on Pinterest